KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12318083
nr 1231 8083
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vasabron. Signerad, daterad 61, numrerad 74/310. Motivet: 30x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:24:02
26/1 09:03:32
100 kr
28/1 18:29:33
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén